Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ciekawe miasta

poleć na urlop, zwiedzaj i poznawaj Europę i Świat

Wenecja

Wenecja to wspaniałe miasto, które nadaje się zarówno na romantyczny wypad, jak i na dłuższe wakacje z najbliższymi czy przyjaciółmi. Można tu spokojnie odlecieć z wielu miast Polski, a korzystając z tanich linii lotniczych szybko i bez dodatkowych kosztów cieszyć się jej urokami. Kanały, mosty i zabytki tylko czekają na odkrycie, a niepowtarzalna atmosfera dodatkowo dodaje uroku temu wyjątkowemu miastu.

Czytaj więcej: Wenecja

Rzym

Koloseum w Rzymie

Słońce, bogata i barwna kultura oraz mnogość zabytków sprawia, iż urlop w Rzymie obfituje w moc wrażeń, zaś podróż śladami antycznej historii, drzemiącej w murach ?Wiecznego Miasta? pozwala odkryć najpiękniejsze zakątki metropolii i przenieść się w świat z innego wymiaru. Wczasy w Rzymie na długo zapadają w pamięć.

Czytaj więcej: Rzym

Petersburg

"Północna stolica" Rosji i zarazem drugie co do wielkości miasto w tym kraju to urzekający Petersburg. Leży przy ujściu Newy do Zatoki Fińskiej i nieustannie zadziwia zwiedzających. To ważny ośrodek kulturalny, naukowy i gospodarczy, pełen wyjątkowych miejsc, zabytkowych budynków.

Czytaj więcej: Petersburg

Template by TFJ Joomla Templates.

W górę