Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ciekawe miasta

poleć na urlop, zwiedzaj i poznawaj Europę i Świat

Barcelona

Barcelona to miasto, które zadziwia, fascynuje, przyciąga. Ogrom atrakcji, które czekają tutaj na turystów sprawia, żę warto tu zostać na dłużej. Dzieła Gaudiego, niezwykła La Rambla, zapachy hiszpańskich przysmaków i urokliwe uliczki Gotico to tylko niektóre z nich. Dodatkowym atutem Barcelony jest także to, że ulokowana jest ona nad brzegiem morza, co dodatkowo sprawia, że można tu pozostać o wiele dłużej niż się planowało.

Czytaj więcej: Barcelona

Wenecja

Wenecja to wspaniałe miasto, które nadaje się zarówno na romantyczny wypad, jak i na dłuższe wakacje z najbliższymi czy przyjaciółmi. Można tu spokojnie odlecieć z wielu miast Polski, a korzystając z tanich linii lotniczych szybko i bez dodatkowych kosztów cieszyć się jej urokami. Kanały, mosty i zabytki tylko czekają na odkrycie, a niepowtarzalna atmosfera dodatkowo dodaje uroku temu wyjątkowemu miastu.

Czytaj więcej: Wenecja

Petersburg

"Północna stolica" Rosji i zarazem drugie co do wielkości miasto w tym kraju to urzekający Petersburg. Leży przy ujściu Newy do Zatoki Fińskiej i nieustannie zadziwia zwiedzających. To ważny ośrodek kulturalny, naukowy i gospodarczy, pełen wyjątkowych miejsc, zabytkowych budynków.

Czytaj więcej: Petersburg

Rzym

Koloseum w Rzymie

Słońce, bogata i barwna kultura oraz mnogość zabytków sprawia, iż urlop w Rzymie obfituje w moc wrażeń, zaś podróż śladami antycznej historii, drzemiącej w murach ?Wiecznego Miasta? pozwala odkryć najpiękniejsze zakątki metropolii i przenieść się w świat z innego wymiaru. Wczasy w Rzymie na długo zapadają w pamięć.

Czytaj więcej: Rzym

Template by TFJ Joomla Templates.

W górę