Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ciekawe miasta

poleć na urlop, zwiedzaj i poznawaj Europę i Świat

Sao Paulo

Sao PauloSao Paulo jest jednym z ciekawszych miast Brazylii, a jednocześnie największą aglomeracją całej Ameryki Południowej. Stanowi on niesamowitą mieszankę różnych stylów, w którym nowoczesność splata się z historią. To miasto zachwycające ilością atrakcji, takich jak katedry, muzea, restauracje, kina, parki, teatry czy centra handlowe. To raj zarówno dla miłośników zwiedzania, jak i dla tych, którzy pragną imprezować całą noc lub też szaleć na zakupach.

Czytaj więcej: Sao Paulo

Buenos Aires

Buenos Aires - Argentyna

Stolica Argentyny, Buenos Aires, znajduje się w północno wschodniej części kraju i uznawana jest za najbardziej kosmopolityczną metropolię w całej Ameryce Łacińskiej, gdyż zamieszkują ją osoby, pochodzące z rożnych stron świata, które posiadają złożoną tożsamość kulturową. Wpływają na nią m.in. tradycje: hiszpańskie, portugalskie, niemieckie, włoskie, żydowskie i polskie.

Czytaj więcej: Buenos Aires

Template by TFJ Joomla Templates.

W górę