Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ciekawe miasta

poleć na urlop, zwiedzaj i poznawaj Europę i Świat

Los Angeles

Ceny biletów na loty międzykontynentalne z roku na rok są niższe, dlatego coraz więcej Polaków odwiedza Stany Zjednoczone. W trakcie urlopu w tym kraju warto zawitać do Los Angeles, miasta będącego kwintesencją USA. Mimo że nie spotkamy tam zbyt wielu historycznych budowli, to wakacje w tym mieście z pewnością będą niezapomniane.

Czytaj więcej: Los Angeles

Nowy Jork

Nowy Jork

Tętniący życiem, kolorowy i pełny gwaru? Nowy Jork potrafi oczarować każdego turystę marzącego o podróży do miasta świata, które nigdy nie zasypia. To miejsce niezwykłe i magiczne, zdumiewające swoją różnorodnością, multikulturowością oraz nowoczesnym designem. Mnogość zabytków, oryginalna kultura nowojorczyków oraz życie nocne sprawiają, iż czas spędzony w tym największym pod względem ludności mieście w USA będzie obfitował w moc niezapomnianych przeżyć.

Czytaj więcej: Nowy Jork

Template by TFJ Joomla Templates.

W górę