Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ciekawe miasta

poleć na urlop, zwiedzaj i poznawaj Europę i Świat

Kair

Kair w EgipcieKair to miasto baśni ?Tysiąca i jednej nocy?, które oddają niezwykły charakter tej metropolii. Ilość atrakcji czekających tu na turystów przyprawia o zawrót głowy, a atmosfera tego miejsca jest wprost zachwycająca. Kair to stolica Egiptu nazywana ?Matką Świata? pełną znanych wszędzie zabytków, pięknych meczetów i interesujących muzeów.

Czytaj więcej: Kair

Johannesburg

Johannesburg

Położony w Republice Południowej Afryki Johannesburg przyciąga turystów pragnących przeżyć niezapomnianą przygodę, zgłębić tajemnice miasta i eksplorować jego pełne uroku zakątki. Miejscowość cieszy się popularnością głównie ze względu na mnogość miejsc związanych z przyrodą. Jest to największa metropolia w RPA.

Czytaj więcej: Johannesburg

Nairobi

Nairobi to trzymilionowa stolica Kenii. Znajduje się ona na wysokości 1700 m n.p.m. u podnóża gór Aberdare. Dawniej była to najważniejsza część Afryki, w której handlowało się sizalem, herbatą i kawą. Tutaj znajduje się także główna kwatera ONZ w kraju oraz giełda papierów wartościowych - jedna z największych na kontynencie.

Czytaj więcej: Nairobi

Template by TFJ Joomla Templates.

W górę